A+ R A-

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Opryski z ukrainy
(1 przegląda) (1) Gość
Środki ochrony roślin
Idź na dół
Napisz odpowiedź
Napisz nowy temat
Strona: 1
TEMAT: Opryski z ukrainy
#1646
Opryski z ukrainy 6 Lat, 11 Miesięcy remu Ocena: 0
Stosował ktoś z wam może opryski z Ukrainy ?

podobno mogą dużo szkód wyrządzić, ale za to są tańsze?
Wpisz kod   
Pamiętaj, że nawet ukryte emotikony działają
majorek
Expert Boarder
Postów: 127
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Reply Quote
 
#3154
Odpowiedź:Opryski z ukrainy 3 Lat remu  
Do ochrony upraw mogą być stosowane wyłącznie środki ochrony roślin dopuszczone do obrotu przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Środki te należy nabywać wyłącznie w miejscach sprzedaży uprawnionych do prowadzenia w nich tego rodzaju działalności, nadzorowanych przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Powinny być one oferowane w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach. Etykieta znajdująca się na opakowaniu powinna być w języku polskim.

Jednocześnie przestrzegamy przed zakupem i stosowaniem środków ochrony roślin pochodzących z nielegalnych źródeł, jak również nie posiadających etykiety w języku polskim. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że są to towary podrobione, zawierające w składzie substancje chemiczne, które stanowią zagrożenie dla zdrowia ludzi, zwierząt i środowiska.

Należy pamiętać, że nabywając i stosując środki pochodzące z nielegalnych źródeł mogą Państwo stać się uczestnikiem procederu przestępczego.

Główny Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa zwraca się z prośbą o informowanie o przypadkach oferowania do sprzedaży lub zastosowania niedopuszczonych do obrotu środków ochrony roślin. Zgłoszenia proszę kierować do najbliższej jednostki WIORiN lub na adres poczty elektronicznej gi@piorin.gov.pl
Wpisz kod   
Pamiętaj, że nawet ukryte emotikony działają
PIORIN

Reply Quote
 
Idź na górę
Napisz odpowiedź
Napisz nowy temat
Strona: 1